piątek, 8 listopada 2013

Konkurs dla Was - moje zdolne Koleżanki - weźcie udział!

Termin nadsyłania zgłoszeń już minął, szkoda, ale specjalne wklejam tutaj informację, bo może konkurs się powtórzy? 

Europejska Nagroda za Najlepsze Treści dla Dzieci (European Award for Best Content for Kids) ma na celu promocję istniejących już wysokiej jakości treści online dla dzieci w wieku 4–12 lat oraz zachęcanie do udostępniania online nowych treści dla młodych użytkowników, służących edukacji i zabawie.
Konkurs dla europejskich twórców wysokiej jakości treści.
Dzieci i młodzież mogą przystępować do konkursu indywidualnie lub zespołowo (klasy szkolne lub grupy młodzieżowe). Zgłoszenia dorosłych mogą pochodzić zarówno od osób zawodowo zajmujących się produkcją treści online, jak i amatorów.

Przyjazne dla młodzieży internetowe witryny, blogi, filmy wideo, aplikacje, gry…

Do konkursu zgłaszać można treści online dla dzieci w różnej formie, jak strony internetowe, blogi, filmy video, aplikacje i gry, itp. Mogą to być materiały już istniejące, jak również treści nowe, przygotowane specjalnie na potrzeby konkursu.

Dwa poziomy i cztery kategorie
Nagrody za Najlepsze Treści dla Dzieci zostaną przyznane na poziomie narodowym i europejskim, w czterech kategoriach w zależności od autora treści:
Dorośli amatorzy
Dorośli związani zawodowo z produkcją treści dla dzieci
Dzieci i młodzież (indywidualnie lub zespoły do 3 osób) 
Klasy szkolne / grupy młodzieżowe (minimum 4 osoby)
Terminy i nagrody
Konkurs ruszył w Dniu Europy, 9 maja 2013.
Zwycięzcy narodowi w każdym z uczestniczących krajów zostaną wyłonieni jesienią 2013 r. Zgłoszenia konkursowe, które zdobędą pierwsze miejsca, będą rywalizować o Europejską Nagrodę za Najlepsze Treści dla Dzieci, która wręczona zostanie w Dniu Bezpiecznego Internetu, 11 lutego 2014.
Laureaci europejscy zostaną zaproszeni na ceremonię wręczenia nagród, która odbędzie się w Brukseli 11 lutego 2014. Nagrody na poziomie krajowym przyznawane są indywidualnie przez organizatorów i partnerów narodowych edycji konkursu, i dlatego różnią się w poszczególnych krajach.

Więcej informacji o uczestnictwie w konkursie o Europejską Nagrodę za Najlepsze Treści dla Dzieci można znaleźć w pozycji Weź udział.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz