sobota, 7 grudnia 2013

Wyniki Konkursu na Nauczycielski Blog

Wybór był bardzo trudny. Wszystkie konkursowe blogi zachwyciły komisję pomysłowością, różnorodnością i szatą graficzną. Zgodnie z założeniami regulaminu Komisja najbardziej doceniła autorskie pomysły, samodzielnie wykonane materiały multimedialne, dzielenie się wiedzą z innymi nauczycielami. Wolałam się nie wypowiadać na temat wybieranych blogów, ponieważ za bardzo zżyłam się z niektórymi uczestniczkami konkursu. Moje nowe, internetowe przyjaźnie dostarczają mi wielu satysfakcji, emocji, a oceniając blogi należało zachować pełną niezależność opinii. Mam nadzieję, że się to Komisji udało. Zamieszczony obok znaczek mogą wstawić na swój blog wyłącznie miejsca nagrodzona,a więc od I-III. Gratuluję!
Nagrodzone blogi:
 • I miejsce - Beata Zawisła z Bachorzewa
 • II miejsce -  Marta Ryguła z Pszczyny
 • III miejsce - Agnieszka Rudzik – Sawicka z Nowego Stawu

11 komentarzy:

 1. Serdecznie dziękuję za wyróżnienie mojego bloga oraz gratuluję wszystkim autorom blogów, nie tylko zwycięzcom i wyróżnionym. Serdecznie dziękuję za udział w konkursie! Pozdrawiam w powiewach Ksawerego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja gratuluję wszystkim nagrodzonym!!! Blogi są wspaniałe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wierzę! Dziękuję za takie wyróżnienie dla mojego młodziutkiego bloga. Bardzo się cieszę, że znalazłam się w tak doborowym towarzystwie, te blogi są kopalnią wiedzy i inspiracji!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo - wyróżnienie to najwspanialszy (spóźniony) prezent mikołajkowy. Gratuluję wszystkim nauczycielom biorącym udział w konkursie.
  Pozdrawiam pękając z dumy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję również zwycięzcom,sama też się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tym konkursie,jako debiutantka!,Zobaczyłam, ile fajnych i ciekawych nauczycieli jest wśród nas.Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nowa edycja odbędzie się już niedługo. Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaki tu ruch... a ja bez netu, to jak bez...nogi?, głowy? Gratuluję wygranym!!

  OdpowiedzUsuń