poniedziałek, 16 grudnia 2013

Konkurs na Nauczycielski Blog 2014

Tym razem zaczynamy z dużym wyprzedzeniem, aby wszyscy chętni mogli się przygotować i aby informacje dotarły do każdego na czas.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa od dzisiaj do 31 marca 2014 roku, a zakończenie Konkursu przypadnie na 25 czerwca 2014 r. Po tym terminie Jury rozpocznie weryfikację formalną i oceną zgłoszonych blogów. Ponieważ mamy już pierwsze doświadczenia z poprzedniego konkursu, już wiemy, że Jury potrzebuje więcej czasu, aby szczegółowo przyjrzeć się blogom. Liczymy również na to, że będzie ich o wiele więcej niż podczas pierwszej edycji. Ogłoszenie wyników planujemy więc na 15 lipca 2014 roku. Dyplomy i nagrody prześlemy pocztą do 30 dni od ogłoszenia wyników.

W regulaminie Konkursu pojawiło się kilka zmian, dlatego zachęcamy do uważnego zapoznania się z jego treścią, aby ze względów formalnych nie doszło do wykluczenia blogu przed przekazaniem do oceny JURY. Prosimy pamiętać o tym, żeby treści zamieszczone w każdym blogu zgłoszonym do konkursu były ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników Internetu i oznaczone licencją Creative Commons Uznanie Autorstwa (CC-BY), zaś informacja o tym fakcie upubliczniona musi być na stronach blogu.

Znaczki do wstawienia na stronę: 
5 komentarzy:

 1. Świetny pomysł z dodaniem kryteriów oceny bloga! Teraz wiadomo jasno, co docenia jury! Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cały czas się uczymy. Pierwszy Konkurs był rozpoznawczy, teraz już mamy nadzieję, że efektywniejszy. Zapraszam i pozdrawiam!
  Agnieszko, a może zechciałabyś zagościć na naszej raczkującej Konferencji na temat TIK? 5 lutego, zwrócę Ci koszty podróży i jeszcze coś dorzucę za wystąpienie (15-30 minut), A przy okazji poznamy się osobiście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny pomysł. Chętnie poznam osobiście Agnieszkę...

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam :) chętnie wezmę udział w konkursie, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń