sobota, 11 stycznia 2014

Konferencja "W Stronę Cyfrowej Szkoły"

Konferencja TIK "W Stronę Cyfrowej Szkoły" zbliża się wielkimi krokami. Lista prelegentów jest już zamknięta. Wśród fantastycznych osób, które udało mi się na nią zaprosić jest Lechosław Hojnacki, Marta Florkiewicz-Borkowska, Jolanta Okuniewska, Aleksandra Pezda, Marcin Zaród, Arkadiusz Żmij, Zdzisława Hojnacka, Katarzyna Krywult, Ryszard Skrzypiec, Beata Skrzypiec, Marcin Paks.

I uwaga! Wielka atrakcja! Patrycja Puzoń i Klaudia Czyż - uczennice III klasy z gimnazjum w Pielgrzymowicach opowiedzą o swoim projekcie GUMISIE, w którym uczą uczniów z klasy VI języka niemieckiego wykorzystując interaktywne aplikacje i programy. 
Mateusz Hankowski i Małgorzata Gabryś - uczniowie Akademickiego Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej.
Zofia Siwy – uczennica IV klasy (odpowiednik I klasy liceum) Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Bielsku-Białej - autorka książki przestrzennej, wykonanej na konkurs Eko Planety 2013: pt. "Skrzydlaci mieszkańcy mojej okolicy", II miejsce w kraju w kategorii "gimnazjum". Arkadiusz Starzak, Paweł Bachowski uczniowie z Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej, klasa 3TH.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: stow.omnibus@wp.pl lub dostarczyć do siedziby Stowarzyszenia: ul. St. Batorego 26, 43-200 Pszczyna (osobiście lub listownie).
Miejsce: SALA SESYJNA STAROSTWA PSZCZYŃSKIEGO, ul. 3 Maja 10, 43-200 Pszczyna >>> mapka
Plakat >>>
Ulotka z biogramami - strona nr 1
Ulotka z biogramami - strona nr 2
Zgłoszenie>>>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz