czwartek, 6 lutego 2014

Relacje

Powinnam napisać jak było, kogo nie było, czy się udało, czy się podobało, jak się czuję, co bym zmieniła, czy jeszcze to powtórzę, dlaczego akurat tacy prelegenci, dlaczego praktycy, a nie nauczyciele akademiccy, dlaczego tak długo, dlaczego tak mało, dlaczego tak dużo, kiedy powtórzę, co planuję i dlaczego...? ale napiszę inaczej. Jestem zmęczona, zadowolona, szczęśliwa, entuzjastycznie nastawiona, widzę światełko w tunelu... Nie było polityki, marketingu, ale byli entuzjaści, ludzie odważni, kreatywni, inspirujący swoich uczniów i kolegów. Kto był ten rozumie o czym piszę, kto nie był niech żałuje, bo jeśli nawet jest przeciwnikiem, to żeby być przeciwnym trzeba wiedzieć, znać, udowodnić. W nauczaniu, wychowaniu i kreowaniu edukacji, nie ma miejsca na "bo nie", to nie syndrom PMS, to realna edukacja dla przyszłości.
O konferencji napisał też Infopres>>>
A Jola Okuniewska znalazła blog Patyczaki-Tableciaki >>>
O tabletach raz jeszcze w Dzienniku Zachodnim Tablety w piątej klasie >>>

Osoby, które chcą zakupić książkę Aleksandry Pezdy "Koniec epoki Kredy" z autografem autorki proszone są o złożenie zamówienia pocztą e-mailową: stow.omnibus@wp.pl do 14 lutego. Książki będą do odbioru w siedzibie stowarzyszenia. 

12 komentarzy:

 1. Konferencja wspaniała, Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Było super... Znów wiem więcej, a jednocześnie wiem, jak mało jeszcze wiem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Człowiek całe życie się uczy, i to jest wspaniałe!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zorganizowanie TAKIEJ KONFERENCJI!

   Usuń
  2. Gratuluję! Teraz trzeba sobie wszystko w głowie poukładać i do dzieła!

   Usuń
 5. Organizacja godna podziwu: tylu pasjonatów w jednym miejscu! Ogromny zastrzyk energii i motywacji, dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję za możliwość spotkania tylu wspaniałych ludzi w jednym miejscu. Mam nadzieję, że zainspirowałam i pokazałam, że tablet można z łatwością wykorzystywać na lekcji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jolu, byłaś skarbem największym tej konferencji. W czwartek spotykamy się z rodzicami, więc skorzystamy z Twoim podpowiedzi. Zgłosiły się do mnie 2 nauczycielki, chętne, żeby pracować na tabletach. To efekt Twojego o Lechosława wystąpienia. Czyli do przodu. Sukces należy do Ciebie. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Było super ! Rzadko zadarzaja się inspirujące i ciekawe konferencje, na których czas sie nie dłuży. Duży zastrzyk energii i motywacji do działania- po raz kolejny ruszam do boju, żeby przekonac Dyrekcje do udostępnienia dzieciakom hasła do wi-fi i oficjalnej zgody na używanie telefonów i smartfonów na lekcjach ( nie tylko ukradkowo przy redagowaniu życzeń, pozdrowień). Na tablety nas nie stać, a od czegos trzeba zacząc :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

  OdpowiedzUsuń
 10. Trzymam kciuki za nowe pomysły, sukces i determinację!

  OdpowiedzUsuń